Skip navigation

ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ | ΔΕΚΑ ΤρικάλωνΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ | ΔΕΚΑ Τρικάλων

ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ

ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΚΑ

Α. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

1. Γραφείο Γενικού Διευθυντή

Γενικός Διευθυντής: Σιακαβάρας Ιωάννης

2. Γραφείο Διευθυντή

Διευθυντής: Τάτσιου Μαρία

3. Γραμματεία Γενικής Διεύθυνσης και Δ.Σ:

Γκαγκάτσιου Ευτυχία

4. Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων και Προβολής

Προϊστάμενος : Αλεξίου Ασπασία

5. Γραφείο Νομικού Συμβούλου

Νομικός: Κέμος Δημήτριος

Β. ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

1. Γραφείο Προϊστάμενου Διοικ. - Οίκον. Υπηρεσιών

Προϊστάμενος: Παπαδόπουλος Δημήτριος

2. Γραφείο Προσωπικού

Υπεύθυνος : Σπάχος Βασίλειος

3. Γραφείο Λογιστηρίου

Λογιστής: Αβδελίδης Χρήστος

4. Γραφείο Ταμείου

Ταμίας: Σπάχος Βασίλειος.

5. Γραφείο Προμηθειών και Διαχείρισης υλικού και περιουσίας

Γραφέας – Αποθηκάριος: Βολόγκας Στέργιος

6. Γραφείο Γενικών Καθηκόντων

Καθαρίστριες: Αντωνοπούλου Ευδοξία

Κλητήρας: Κερασοβίτης Παναγιώτης

Τηλεφωνητής: Γκούμα Ευδοκία

Γ. ΤΟΜΕΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ

1. Γραφείο Προϊσταμένου Υπηρεσιών Εκμετάλλευσης

Προϊστάμενος: Βολόγκας Στέργιος

2. Γραφείο Γεωπονίας

Γεωπόνος: Τσακίρη Απόστολο

Γραφείο λειτουργίας: Καρακίτσιο Χρήστο

Εργάτες Γεωπονίας: Περιστέρης Κων/νος-Βόμπρας Αναστ.-Χατζηφωτίου Σπ.- Μαλακασιώτης Αναστ.-Καψάλης Μιχ.-Κωστίκας Γεώρ.- Τσιρογιάννης Γεώρ.-Ζιώγας Ιωάν.-Κοπάδης Αθαν.- Παπαευθυμίου Στ.-Τσαραπατσάνης Αλέξ.- Οικονόμου Νικ.-Αντωνίου Ευθ.-Γεωργάρας Δημ.

Οδηγοί: Αλαφοστέργιος Κων/νος, Γάτσιος Νικόλαος

3. Τμήμα Εργαστηρίου Ανθοσυνθέσεων

Γραφείου Υπευθύνου: Στεργιόπουλος Κων/νος

Γραφείο Λειτουργίας : Γάτσιου Βασιλική,- Τσέκλημα Αθηνά

Γραφείο Γενικών Καθηκόντων (Εργάτες): Αλεξόπουλος Ιωαν.-Στάμος Κων/νος- Χριστάνας Γεωρ.-Ντιρογιάννης Αθ.- Χήρας Ιωαν. - Μιχαλακης Σωτ. <

Δ. ΤΟΜΕΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ - ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

1. Προϊστάμενος Τομέα: Παιάνας Σωτήριος

2. Γραφείο Σχεδιασμού και Υλοποίησης Ευρωπαϊκών και Εθνικών Προγραμμάτων

Οικονομολόγοι – Μελετητές: Κουτσούκου Ευθυμία

3. Γραφείο Μελετών - Στρατηγικού Σχεδιασμού και Ανάπτυξης Επενδυτικών Σχεδίων

Οικονομολόγος –Μελετητής: Ζαλαβρά Ουρανία

4. Τμήμα Κοινωνικής Φροντίδας και Μέριμνας

4α. Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (ΚΔΑΠ) "ΤΟ ΦΡΟΥΡΙΟ"

4.α.1. Γραφείο Διευθυντή : Παλάβρα Μαρία

4.α.2. Γραφείο Εκπαιδευτών: Μαγκούφη Ελένη, Καραχάλιου Νικολέττα

4.α.3. Γραφείο Βοηθητικού Προσωπικού (Βοηθητικών Εργασιών): Λάμπρου Γεωργία

4β. Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (ΚΔΑΠ) "Ο ΣΤΑΘΜΟΣ"

4.β.1. Γραφείο Διευθυντή: Νικολάου Παρασκευή

4.β.2. Γραφείο Εκπαιδευτών: Αλεξίου Βασιλική, Αλεξίου Γιαννούλα, Ρουκούδη Πασχαλίνα

4.β.3. Γραφείο Βοηθ. Προσωπικού (Βοηθητικών Εργασιών): Καμπακάκη Αικατερίνη

4γ. Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (ΚΔΑΠ) "Η ΟΜΟΝΟΙΑ"

4.γ.1. Γραφείο Διευθυντή: Παπαστάθης Ιωάννης

4.γ.2. Γραφείο Εκπαιδευτών: Παπαμιχαήλ Μαργαρίτα, Παπαθανασίου Στέφανος, Ντούβλη Ευθαλία, Αγγελή Ευαγγελία

4.γ.3. Γραφείο Βοηθητικού Προσωπικού (Βοηθητικών Εργασιών): Καραβασίλη Μαρία

4δ. Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης Ατόμων με Ειδικές Ανάγκες (ΚΔΑΠ ΜΕΑ) "ΗΦΑΙΣΤΟΣ"

4.δ.1. Γραφείο Διευθυντή: Ιτσιου Ανθή

4.δ.2. Γραφείο Εκπαιδευτών

4.δ.2.α. Θεραπευτές: Σιάφη Χριστίνα, Λιούτα Βάϊα

4.δ.2.β. Κοινωνικός Φροντιστής: Τόγελου Αλεξάνδρα

4.δ.2.γ. Εκπαιδευτής Τεχνικός: Κάπαρη Αθηνά

4.δ.3. Γραφείο Γενικών Καθηκόντων

4.δ.3.α. Οδηγός: Γκαραγκούνης Ευάγγελος

4.δ.3.β. Βοηθ. Προσωπικό (Βοηθητικών Εργασιών): Τσεκούρα Πατρούλα

4ε. Βρεφονηπιακός Σταθμός "Η ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ"

4.ε.1. Γραφείο Διευθυντή: Μέρμηγκα Ευαγγελία

4.ε.2. Γραφείο Στελεχών

4.ε.2.α.Βρεφοκόμος: Ντούλα Αναστασία, Σακελλαρίου Ιωάννα, Πολυγένη Ελένη

4.ε.2.β. Βοηθός Βρεφοκόμος: Τζιώρα Παναγιώτα, Γκίτσα Βασιλική

4.ε3. Γραφείο Γενικών Καθηκόντων

4.ε.3.α. Στέλεχος Καθαριότητας και Βοηθητικών Εργασιών: Μπλανά Χριστίνα, Βουτσελά Βασιλική

4.ε3.β. Μάγειρας: Καραδήμας Ιωάννης

4ζ. Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Ηλικιωμένων (ΚΗΦΗ) "ΤΡΙΚΚΗ"

4.ζ.1. Γραφείο Διευθυντή: Νικολάου Παρασκευή

4.ζ.1. Γραφείο Στελεχών

4.ζ.1.α. Κοινωνικός Φροντιστής ή Επιμελητής Πρόνοιας: Μάνη Ευαγγελία, Γιαννίτση Βασιλική

4.ζ.1.β Γραφείο Βοηθητικού Προσωπικού (Βοηθητικών Εργασιών): Σικοβέλα Χρυσάνθη

4η. Μονάδα Κοινωνικής Μέριμνας (ΜΚΜ) Α΄ ΚΑΠΗ

4.η.1. Γραφείο Υπευθύνου Προγράμματος:

4.η.2. Γραφείο Στελεχών

4.η.2.α. Νοσηλευτικό Προσωπικό: Κοτρώτσιου Μαρία, Παπαθανασίου Μαρία

4.η.3 Γραφείο Βοηθητικού Προσωπικού (Οικιακή Βοηθός): Λύπα Ασημινα, Παπαγεωργοπούλου Ευαν.

4θ. Μονάδα Κοινωνικής Μέριμνας (ΜΚΜ) Γ΄ ΚΑΠΗ

4.θ.1. Γραφείο Υπευθύνου Προγράμματος: Θεμελή Αγορίτσα

4.θ.2. Γραφείο Στελεχών

4.θ.2.α. Νοσηλευτικό Προσωπικό: Καλαμάτα Πολυξένη, Χαρίση Αικατερίνη

4.θ.3. Γραφείο Βοηθ. Προσωπικού (Οικιακή Βοηθός): Παπακωνσταντίνου Ελ., Σταμαδιανού Γεωργία

4ι. Βοήθεια Στο Σπίτι Β΄ ΚΑΠΗ

4.ι.1. Γραφείο Υπευθύνου Προγράμματος:

4.ι.2. Γραφείο Στελεχών

4.ι.2.α. Νοσηλευτικό Προσωπικό: Θέσεις (2) Οι θέσεις θα καλυφθούν από της Κακαράντζα Ελένη, Κιτσάκη Μαρία

4.ι.3 Γραφείο Βοηθ. Προσωπικού (Οικιακή Βοηθός): Αντωνίου Ευαγγελία

4κ. Βοήθεια Στο Σπίτι Παράρτημα Δ΄ ΚΑΠΗ

4.κ.1. Γραφείο Υπευθύνου Προγράμματος: Σιώτα Παναγιώτα

4.κ.2. Γραφείο Στελεχών

4.κ.2.α. Νοσηλευτικό Προσωπικό: Αλεξίου Φωτεινή, Γούλα Αρετή

4.κ.3. Γραφείο Βοηθητικού Προσωπικού (Οικιακή Βοηθός): Τσιλιμίγκα Ελισσάβετ, Ντόκα Μαρία

4λ. Βοήθεια Στο Σπίτι Παράρτημα Ε΄ ΚΑΠΗ

4.λ.1. Γραφείο Υπευθύνου Προγράμματος: Παπαμιχαήλ Θεοδώρα

4.λ.2. Γραφείο Στελεχών

4.λ.2.α. Νοσηλευτικό Προσωπικό: Ζώη Ιωάννα, Βασιλάκης Γεώργιος

4.λ.3. Γραφείο Βοηθητικού Προσωπικού (Οικιακή Βοηθός): Τότη Κων/να

4μ. Βρεφονηπιακός Σταθμός "Παραμυθούπολη"

4.μ.1. Γραφείο Διευθυντού: Τασιοπούλου Καλλιόπη

4.μ.2. Γραφείο Στελεχών

4.μ.2.α. Βρεφοκόμοι: Τρίμμη Σπυριδούλα, Κωτούλα Δήμητρα, Μεγαρχιώτη Ευθυμία

4.μ.3.β. Βοηθοί Βρεφοκόμοι: Τσακίρη Σοφία, Ρούτου Δήμητρα

4.μ.4. Γραφείο Γενικών Καθηκόντων

4.μ.4.α. Βοηθητικό προσωπικό: Τσιούκα Γεωργία

4.μ.4.β. Στελέχη Καθαριότητας: Νταλιάνη Βασιλική